Teczki i foldery

Teczki i foldery

TECZKI I FOLDERY

Teczki ofertowe, które proponujemy w ofercie posiadają w swej budowie specjalne miejsce na włożenie wizytówki, co w połączeniu z innymi produktami takimi jak: papier firmowy czy notesy reklamowe stanowią pełen wartościowy pakiet reklamowy. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie współczesnego biura bez nich. Pozwalają one archiwizować dokumenty i zabezpieczać je w trakcie transportu. Eleganckie i pomysłowo zaprojektowane portfolio stanowi także wspaniały produkt reklamowy.

Dodatkowo teczki możemy zaopatrzyć w gumkę, co niejednokrotnie może mieć znaczenie dla osób pragnących przechować w nich większą ilość dokumentów.

Foldery reklamowe to ekskluzywna forma prezentacji firmy, jej usług oraz produktów. Zawierają szczegółową ofertę firmy. Stworzenie dobrego folderu jest wyzwaniem i przedsięwzięciem wymagającym wielu przygotowań związanych z jak najlepszym przedstawieniem produktów oraz drukiem.

Możemy je wykończyć na kilka sposobów: począwszy od oprawy – zszywki oczkowe, zeszytowe czy spirale metalowe jako forma łączenia. Zarówno okładkę jak i wnętrze można uszlachetnić nakładając folię, lakier na całości lub wybiórczo, złocenia czy tłoczenia. Oferujemy druk cyfrowy oraz offsetowy w zależności od nakładu.

no_image
dymek-poligrafia_2